Jiří Žmuran

   
Telefon:    +420 775 199 122
Email:        zmuran(@)bydleninadoporuceni.cz

Kancelář:  Bydlení na doporučení s.r.o.
                   U Křížku 1403/4
                   140 00 Praha 4 - Nusle

Motto: ,,Člověk bez cíle je jako loď bez kormidla.“

Videovizitka

Videoreference

Videoprohlídka

Můj příběh...

Moje začátky...

Už od skončení střední školy pracuji v oblasti obchodu. Řadu let jsem úspěšně podnikal. Mojí hlavní náplní práce byl přímý prodej, zprostředkování obchodů i zajišťování větších zakázek. Souběžně se svým podnikáním jsem se dlouhodobě zajímal i o nemovitosti. Vyzkoušel jsem si pronajímání, prodej i dražby. Následně jsem získal zkušenosti i s jejich správou.

To mi ale nestačilo, chtěl jsem se o obchodování s nemovitostmi dozvědět ještě více informací, a proto jsem se přihlásil do realitního a právního kurzu. Právě v této době jsem dostal nabídku spolupráce se společností Bydlení na doporučení s.r.o.. Protože jsem se rozhodl realitní činnosti věnovat, rád jsem nabídku přijal.

Dnes...

Dnes se věnuji na 100% pouze realitám. Vím, že jsem součástí zkušeného týmu, kde si cení mé pracovitosti. Jsem rád, že mohu získávat stále nové zkušenosti.

Ve svém volném čase se věnuji turistice a cestování. S manželkou rádi poznáváme nová, zajímavá místa, rádi navštěvujeme hrady, zámky a skanzeny.

Jiří

Úspěšný prodej nemovitosti

Chcete prodat rychle za nejvyšší cenu? Bojíte se, abyste neudělali chybu? Naučíme Vás vše v konkrétních krocích v naší Škole prodeje!