Bc. Tomáš Lábek

 

Telefon:    +420 728 201 224
Email:        labek(@)bydleninadoporuceni.cz

  
Kancelář:  Bydlení na doporučení s.r.o.
                   U Křížku 1403/4
                   140 00 Praha 4 - Nusle

Videovizitka

Videoreference

Videoprohlídka

Můj příběh...

Dobrý den,

jmenuji se Tomáš Lábek a pracuji jako realitní specialista pro společnost Bydlení na doporučení již poměrně dlouhou dobu.

Tato práce je velmi specifická a každý den s sebou přináší mnoho výzev. Ještě před několika lety jsem si nedokázal představit, že bych mohl působit v podobné profesi. Nicméně hned od začátku spolupráce se společností Bydlení na doporučení jsem se cítil velmi dobře a přesto, že na začátku bylo mnoho nových věcí, které jsem se musel naučit, práce mne začala velmi bavit. Na této profesi mne nejvíce naplňuje její rozmanitost - prakticky každý obchod je jiný a vždy si z něj odnáším nové poznatky. Ale co  je nejdůležitější - tato práce je o lidech, kterých mám možnost poznat opravdu velké množství, což zkrátka nikdy nemůže být nuda 🙂

Práce v terénu, komunikace s právním a byrokratickým aparátem a desítkami klientů denně, hodiny sledování monitoru a mnoho dalšího - nejen to obnáší naše profese. Občas je tedy potřeba „vypnout“, odpojit se a načerpat energii pro další fungování.

Osobně se syndromu vyhoření snažím předcházet zejména pohybem. Mezi mé nejoblíbenější sporty dnes patří rozhodně běh, který mi dovoluje strávit plnohodnotný čas se svými myšlenkami. Nespornou výhodou tohoto sportu je také fakt, že se zkrátka nelze vymluvit na nedostatek času.


Mezi další sporty, ve kterých se snažím zlepšit nebo se jim věnuji rekreačně, patří také badminton, lezení, slackline, případně se i rád projedu na longboardu, či snowboardu. S přáteli též rádi jezdíme na vodu. Kapitolou samou o sobě jsou pak sporty adrenalinové, kterým nemohu říci, že se věnuji pravidelně, nicméně seskok z letadla, či mostu nikdy neodmítnu 🙂


Cizí mi nejsou ani procházky do přírody. Velmi rád mám též zvířata, zejména psy.


Po náročném dni si též rád otevřu dobrou knihu. Pokud lze k dobré knize otevřít i kvalitní láhev vína, je spokojenost zaručena. Za vínem si s přáteli rád zajedu na Moravu, kde tamnější víno musí zachutnat snad každému.

Tomáš

Úspěšný prodej nemovitosti

Chcete prodat rychle za nejvyšší cenu? Bojíte se, abyste neudělali chybu? Naučíme Vás vše v konkrétních krocích v naší Škole prodeje!