Mgr. Marek Izera

   
Telefon:    +420 605 590 424
Email:        izera(@)bydleninadoporuceni.cz

Kancelář:  Bydlení na doporučení s.r.o.
                   U Křížku 1403/4
                   140 00 Praha 4 - Nusle

 

Motto: "Není ostuda upadnout, ale je ostuda zůstat ležet!"
                 (Oscar Wilde)

Videovizitka

Videoreference

Videoprohlídka

Můj příběh...

Moje začátky 

Kolem realit, nemovitostí, developmentu a výstavby domů jsem se začal pohybovat hned po svém studiu na stavební průmyslové škole v roce 1993, kdy jsem se věnoval projekci staveb. Poté jsem se věnoval studiu sociálních věd na Universitě Hradec Králové a od roku 2007 jsem pracoval jako správce nemovitostí bytového areálu.

První zkušenosti

Moje první opravdové zkušenosti s prodejem a pronájmem nemovitostí byly velmi náročné. Chtěl jsem být úspěšný a finančně zajištěný. Ne vždy se mi to dařilo. Moje rodina však stála při mě a každý můj krok podporovala. I díky tomu jsem se posouval stále dál.

Proč pomáhat lidem

Časem jsem získal cenné zkušenosti. Při jednání s klienty jsem potkal i takové, kteří byli upřímně rádi za profesionální pomoc při řešení jejich situace. A to je pro mě hnací motor, že i tato práce má smysl.

Stále na cestě

Dnes už vím, že je neustále co se učit.  Spokojenost na všech stranách je pro mě prioritou a vizitkou úspěchu. Přesto, nebo právě proto, jsem realista. Zároveň se nechci nechat připravit o své sny. Spoustu věcí lze přesně naplánovat. Ale vždy, když se snažím něco udělat jak nejlépe dovedu a ono se to přesto nedaří, vzpomenu si na tento citát mého oblíbeného autora Woody Allena: "Chcete-li pobavit Pána Boha, seznamte ho se svými plány do budoucna."

Nabídka spolupráce v Bydlení na doporučení pro mě byla velkou výzvou a byl jsem připraven jít do toho naplno!

Pár slov závěrem

Uvědomuji si kolik jsem od života dostal. Každý nový den se těším na úsměvy mých dětí, blízkých a lidí kolem sebe. Stejně jako na úsměvy spokojených klientů.


Budete jím právě Vy?

Marek

Úspěšný prodej nemovitosti

Chcete prodat rychle za nejvyšší cenu? Bojíte se, abyste neudělali chybu? Naučíme Vás vše v konkrétních krocích v naší Škole prodeje!