Ing. Markéta Hejhalová, €FA

  
Telefon:    +420 608 262 824
Email:        hejhalova(@)bydleninadoporuceni.cz

Kancelář:  Bydlení na doporučení s.r.o.
                   U Křížku 1403/4
                   140 00 Praha 4 - Nusle

Motto: „Na konci vše dobře dopadne. A pokud to dobře nedopadlo, tak to ještě
               není konec."
        (John Lennon)

Videovizitka

Videoreference

Videoprohlídka

Můj příběh...

Něco málo z minulosti …

Finance, podnikání, obchod a mezilidské vztahy mě začaly zajímat již v 18 letech. Střední škola mi nabídla všeobecný přehled a vysoká škola mi pomohla k větší samostatnosti a rozvinutí se v organizačních schopnostech. Své začátky v obchodních dovednostech jsem se však musela naučit sama, a to díky školením, kurzům a knihám o podnikání. Ve škole nás k podnikání nikdo nevedl.

A co bylo dál … ?

Ještě na vysoké škole jsem odjela pracovat na pár měsíců do Londýna, abych nasbírala nové zkušenosti a vylepšila anglický jazyk. Po svém návratu domů byl nástup na inženýrské studium opravdu krutý, protože jsem věděla, že chci začít pracovat sama na sebe a škola mě časově dost omezovala, přesto jsem si řekla, že vysokou školu dokončím. Vždycky jsem měla touhu pomáhat lidem a snažit se jim dělat život hezčí a spokojenější. Díky tomu, že jsem studovala finance, mi jako logický krok přišlo jít dělat profesionálního poradce ve financích.

„Úspěch není klíčem ke spokojenosti. Spokojenost je klíčem k úspěchu. Pokud máte rádi, co děláte, budete úspěšní.” (Albert Schweitzer)

Této myšlenky se držím stále a věřím, že to je i kouzlo ke spokojenosti ostatních lidí.

 

A jak je to dnes … ?

Po několika letech ve financích se mi stále potvrzuje, že na svou práci můžu být pyšná, protože dnes a denně pomáhám mnoha lidem na trnité cestě finančním trhem. Již několikrát jsem získala ocenění za kvalitní práci s klientem a je za mnou řada spokojených rodin, které již díky mně bydlí ve svém novém domečku. Právě přes hypotéky jsem se dostala k realitám a mohla tak propojit příjemné s užitečným. Hlavně díky skvělé spolupráci s Jardou a Luckou jsem se v realitách brzy rozkoukala a mohla tak rozjet novou éru života.

I přesto, že je práce mým koníčkem, tak je potřeba někdy relaxovat. Snažím se být co nejvíce se svým manželem a naší dcerkou. Dále ve volném čase hraji fotbal, tenis, chodím běhat anebo chodím na procházky se svým pejskem.

A jak to bude dál … ?

„Lidé ve svém životě nelitují toho co udělali, ale toho co neudělali.“ (Prof. Philip Zimbardo)

Chtěla bych více zefektivnit svůj čas a najít lidi, kteří chtějí ve svém životě něco změnit a ne jenom o tom povídat. Rozhodně se dál budu vzdělávat v realitách i ve financích a své zkušenosti chci pomocí workshopů předávat dalším lidem. Jen díky tomu, že mám doma úžasného manžela a dceru, tohle všechno může fungovat.

Pár slov závěrem …

„Život je krátký, čas utíká rychle a není možné ho vrátit nebo posunout, takže si užívej každý okamžik, který můžeš.“

Markéta

Úspěšný prodej nemovitosti

Chcete prodat rychle za nejvyšší cenu? Bojíte se, abyste neudělali chybu? Naučíme Vás vše v konkrétních krocích v naší Škole prodeje!